نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام برندگان دومین رویش دانشگاهی

اعلام برندگان دومین رویش دانشگاهی


گزارش برگزاری بخش فردی دومین جشنواره رویش دانشگاهی

و سیزدهمین جشنواره فرهنگ و هنر دانشگاه شهید باهنر کرمان

 

مقدمه :

با توجه با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه بران شدیم تا با حداکثر توان خود جشنواره رویش را در بخش فردی به صورت مجازی برگزار کنیم 

تاریخ  انتشار فراخوان جشنواه 18 فروردین ماه و اخرین مهلت  ارسال اثار 30 خرداد ماه 99

تعداد اثار دریافتی درمجموع در 13 بخش

  • ترانه 2اثر

  • تئاتر1 اثر

  • حجم 5اثر 

  • خوشنویسی-15اثر  

  • داستان 17اثر-اقای منصور علیمردای و اقای حامد رضوی 

  • شعر 22اثر اقای منصور علیمردای و اقای حامد رضوی

  • عکاسی 45اثر 

  • فرش2اثر 

  • فیلم کوتاه2 اثر 

  • موسیقی کلاسیک و سنتی 2 اثر 

  • نقاشی20اثر 

  •  و پادکست 10اثر  

  • و پوستر 17 اثر                                                   

اسامی افراد برتر به شرح زیر می باشد :

  • بخش عکاسی به ترتیب نفر اول تا سوم : سوده مکی ابادی –سیما شکوهمند –راحیل براتی 

  • بخس پوستر به ترتیب نفر اول تا سوم :محمد حسین نوروز پور –سید عرفان موسوی –صالح بی باک

  • بخش نقاشی به ترتیب نفر اول تا سوم :سارا رزمجویی-سارا رزمجویی-فاطمه سوند رومی 

  • بخش خوشنویسی  به ترتیب نفر اول تا دوم :رضا بهرامجردی – سارا رزمجویی

  • بخش پادکست به ترتیب نفر اول تا سوم :مریم زید ابادی –مجتبی افشاری –وحید محمد خانی

  •  
  •  بخش شعر:

    شعر ((ماسه نگاری‌های مجنون)) سروده‌ی آقای محمد سلاجقه رتبه‌ی اول دانشجوی رشته تئاتر و کارگردانی مقطع لیسانس

    شعر ((رگهای درختم)) سروده‌ی آقای سیدسجاد وکیلی شهربابکی دانشجوی دکتری دامپزشکی و شعر ((ای گل بهار باش)) سروده‌ی آقای حمید‌رضا محمودزاده دانشجوی مقطع دکتری رشته فیزیک به طور مشترک رتبه‌ی دوم 

    شعر ((در دشت آرام دلم)) سروده‌ی آقای امیر حسین مالکی رتبه‌ی سوم دانشجوی رشته ادبیات و زبان فارسی مقطع لیسانس 

 

در بخش داستان کوتاه:

از مجموع ۱۶ اثر رسیده ۲ اثر حائز رتبه‌های برتر شدند و به دلیل ضعف آثار رسیده هیات داوران هیچ اثری را لایق رتبه‌ی اول ندانست:

داستان ((زن حسین منزوی)) نوشته‌ی آقای  مهدی خوبیاری رتبه‌ی دوم دانشجوی رشته مهندسی برق مقطع لیسانس رتبه دوم

داستان کوتاه ((امروز دوباره)) نوشته خانم سعیده محمدی رتبه‌ی سوم دانشجوی رشته فرش مقطع لیسانس رتیه سوم

هیات محترم داوران دومین جشنواره رویش در بخش شعر و داستان :

جناب آقای منصور علیمرادی - جناب آقای عرفان محمود( رعایی) - جناب آقای علی ملازاده